if_photoif_put_inmenu
OOO «Скай Констракшн»
Зателефонуйте нам!
+38 (098) +38 (098) 652-82-04 Показати

Кутові душові кабіни

19 листопада 2019

Сучасна ванна кімната давно перестала бути просто місцем для прийняття гігієнічних процедур. Все частіше вона перетворюється на майданчик для реалізації неймовірних дизайнерських рішень. Поєднання світла і води створює безліч можливостей для творчості та цікавих рішень. Головна умова при цьому – максимально раціональна організація простору і використання світлопрозорих конструкцій. Скляні душові кабіни міцно увійшли до використання у всіх типах житла. Вони дозволяють економити простір і воду, і при цьому забезпечують зручне отримання всіх необхідних процедур. А багатство варіантів і конструкцій душових кабінок може задовольнити навіть найвимогливіших покупців.Вирішуючи питання вибору форми і габаритів душової кабіни, варто врахувати, що найбільш компактній є кутова форма. Така конструкція дозволяє максимально використовувати кут ванної кімнати, а також займає дуже мало місця. Компактність кутових душових кабін робить їх найбільш привабливими на ринку. Серед доступних конструкцій кутових кабінок для прийняття душу існує декілька їх різновидів, які відрізняються типом конструкції:

відкрита кабінка – ця різновид не має власного стелі. Вона складається з піддону і захисною скляною шторки. Роль стін при цьому виконують стіни ванної кімнати, облицьовані керамічною плитою. Такий вид конструкції – найбільш дешевий і доступний. Головне застереження при його використанні – забезпечення гідроізоляції. Ви повинні подбати, щоб вода з душу не розтікалася по всій ванній кімнаті і не затоплювала сусідів знизу.

закрита кабіна типу бокс – вона повністю герметична, складається з піддону, стін і стелі. Дверцята таких кабинат також герметично закриваються. Окремі моделі оснащені механізмом доведення дверей. Такі кабіни вимагають урахування зростання людини, для якого вони призначені. Вони володіють великими можливостями щодо функціонального наповнення кабінки. Окрім душу, вони часто мають режимів гідромасажу, парилки, радіосистемою або навіть системою для телефонних розмов по гучномовному зв`язку.

інфрачервоні бокси – сауни. Вони є різновидом парних, в яких роль нагрівача виконують інфрачервоні промені безпечного спектру. Такі кабіни повною мірою поєднують якості душа і сауни, а також містять безліч інших функціональних можливостей.

Усі душові кабіни розміщуються у ванній кімнаті з урахуванням її габаритів і доступного простору. Стандартні розміри кутових душових кабін – від 80х80 см до 100х100 див. У продажу часто присутні й інші варіанти розмірів, які досягають навіть 135х135 див. Якщо серед доступних в наявності кабін, ви не зможете підібрати підходящого розміру – ви завжди зможете зробити собі її на замовлення із врахуванням габаритів приміщення, висоти стель і зростання людей, для яких вона призначена.

Дверні системи, що використовуються в кутових душових кабінах, що працюють за принципом розсувних або розпашних дверей. У першому випадку двері роз`їжджаються паралельно стінкам душа в різні сторони. Вони не займають додаткового місця і доступні у варіантах з однією або двома стулками. Зазвичай такі стулки мають напівкруглу форму. Орні двері вимагають відкриття стулок назовні. При цьому вони вимагають додаткового простору для відкриття дверей. Щоб уникнути пошкодження при відкритті таких кабінок потурбуйтеся, щоб дверцята не упиралися в інші предмети ванної кімнати (унітаз, умивальник, пральна машинка).

Експлуатація кутовий душовий кабіни повинна приносити вам задоволення і не вимагати особливих зусиль для догляду за нею. Тому, при установці конструкції ретельно загерметизуйте всі стики, повірте кріплення і забезпечте доступ до систем комунікації. В разі поломки майстер повинен мати можливість усунути неполадки без особливих проблем.Реалізуючи дизайнерські рішення, добре ознайомтеся з доступними варіантами обробки поверхонь. Найбільш часто в кутових душових кабінах використовуються матові поверхні.